Literatura azjatycka | https://yumeka.pl

Wydawnictwo Yumeka Klaudia Ciurka

Opis

Na stronie wydawnictwa klienci mają możliwość zapoznania się z bogatą ofertą literatury azjatyckiej. Znaki układające się w słowo yumeka, czytane w kanji, można rozumieć jako pytanie: czy to sen? Takie zestawienie jest nieprzypadkowe, biorąc pod uwagę oniryczny charakter będący, cechą rozpoznawczą wielu dzieł poezji i prozy twórców pochodzących z najrozleglejszego kontynentu na Ziemi. Na stronie yumeka.pl znajdziesz m.in. autorów chińskich.

Jeszcze przed rewolucją w 1911 roku, w ostatnich latach panowania dynastii Quing, zaszło zjawisko określane rewolucją w chińskiej literaturze, dając początek nowoczesnemu pisarstwu nad Yangcy. Jednym z koryfeuszy tego ruchu był Lu Xun, najpopularniejszy bodaj poeta piszący po chińsku w XX wieku. Wprowadził on do Państwa Środka także literaturę polską. Poznaj jego następców!

Jeżeli pragniesz, aby książki azjatyckie pojawiły się w twojej domowej bibliotece, zapoznaj się z ofertą wydawcy. Śledź na bieżąco – również w social mediach – pojawiające się nowości!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu:

GutFashion

Friedhofstr 2

Finnentrop

Zobacz

Copywriter.pl

xxxxx x

Kraków

Zobacz

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Calle Isla Tabarca 2

Alicante

Zobacz