Producent pasz dla bydła

Vernus Sp. z o.o.

Opis

Oferta dostępna na stronie internetowej vernus-pasze.pl to możliwość zamówienia specjalistycznych pasz typu NON GMO. Ich producent i dystrybutor to prężnie rozwijająca się firma z polskim kapitałem. Zatrudnieni pracownicy starają się na bieżąco odpowiadać na dostrzeżone potrzeby rynkowe. 

Dostawca zaprasza do nawiązania współpracy długoterminowej. Proponuje stałe realizacje dyspozycji (w tym także ilości hurtowych) na terenie całej Polski. Kadra zachęca do kontaktu w szczególności właścicieli gospodarstw wielkoobszarowych, którzy prowadzą ekologiczny chów lub też pragną zmienić na takowy profil swojej działalności. 

Jako producent certyfikowanych pasz dla bydła firma wykorzystuje do obróbki surowiec pochodzący z upraw stosujących nawozy bez GMO. Cały proces produkcji jest kontrolowany, aby zachować najwyższą jakość gotowego wyrobu, dzięki temu realizator jest w stanie oczekiwania klienta. Dostawca proponuje szeroki wybór pokarmu i mieszanek witaminowych dla bydła, tuczników oraz kur niosek.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu:

wyprawkowy

Słoneczna 37

Brzeziny

Zobacz

SANKRA

Ogrodowa 72

Łódź

Zobacz

Marcin Fester Consulting

Wróblewskiego 18

Łódź

Zobacz