Pedagogika - studia zaoczne

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Opis

Nie musisz się dłużej martwić tym, że nie masz odpowiedniego wykształcenia. Przecież zawsze możesz je zdobyć, żeby się całkowicie przekwalifikować i zacząć się zajmować czymś innym. Na przykład, jeśli od zawsze interesowała Cię pedagogika, to w Warszawie studia zaoczne możesz rozpocząć od razu, jeśli tylko spełnisz wszystkie wymagania związane z rekrutacją. Możesz mieć pewność, że czeka na Ciebie wysoki poziom kształcenia i kadra, która nie tylko zajmuje się nauką, ale też to świetne grono praktyków, które z autopsji wie, czego naucza. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o procesie rekrutacji i o możliwościach kształcenia, to wejdź na stronę wsp.szkolymydlowskiej.pl i tam zapoznaj się ze wszystkimi informacjami, które zostały dla Ciebie przygotowane. Dowiesz się z nich, czego będziesz się uczyć na studiach i jakie sposoby zaliczania zajęć na Ciebie czekają. 

Dodaj komentarz

Użytkownik Gabriel Sikorski napisał:
Kiedyś miałem chęci na to by iść na studia zaoczne, ale jak pojawiły się w naszym życiu bliźniaczki - Ala i Ola to już nie było czasu. W sumie studia pedagogiczne to ja mam w swoich 4 ścianach.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4


Również W Pobliżu:

Taxi Bagażówka

Modlińska 6

Warszawa

Zobacz

PITERSON Sp. z o.o.

Filtrowa 68

Warszawa

Zobacz