Kancelarie prawne Gdańsk - https://www.ng.gda.pl

Nowosielski i Partnerzy Adwokaci i Radcy prawni

Opis

Zespół adwokatów oferuje wsparcie klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom. Mecenasi zajmują się postępowaniami z różnych obszarów prawa, w tym cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego. Do ich kompetencji należy doradztwo, jak również reprezentacja klienta przed sądem. Siedziba kancelarii znajduje się przy ulicy Targ Drzewny 3/7 w Gdańsku.

Specjaliści mają doświadczenie w prowadzeniu spraw przed różnymi jednostkami, w tym Rzecznikiem Finansowym, Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych czy Komisją Nadzoru Finansowego. Ponadto chronią interes klienta w postępowaniach windykacyjnych, dotyczących zarówno spraw polubownych, jak i egezekucyjnych.

Szukasz adwokata? Zastanawiasz się, jakie kancelarie prawne w Gdańsku mogą poprowadzić Twoją sprawę? Na stronie ng.gda.pl dowiesz się więcej o usługach mecenasa Romana Nowosielskiego i jego zespołu. Możliwe w Twoim przypadku rozwiązania poznasz podczas konsultacji ze specjalistą. Siedziba kancelarii znajduje się przy ulicy Targ Drzewny 3/7.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Również W Pobliżu:

"MEDAMI" Teresa Derebecka

Starowiejska 45

Gdynia

Zobacz

Firma Handlowa ADNF

Stanisławskiego 25

Tczew

Zobacz