Sent

Flotman

Opis

Nowoczesne rozwiązania przeznaczone dla floty samochodowej oferowane przez tę firmę to doskonałe wsparcie zawodowych kierowców. Podjęcie decyzji o zakupie akcesoriów i aplikacji z pewnością będzie pomocne zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. 

Pełna oferta firmy dostępna jest pod adresem internetowym flotman.pl. Klienci mogą przejrzeć wszystkie proponowane rozwiązania i sporo na ich temat przeczytać, jeszcze przed zakupem. Witryna stworzona została w taki sposób, by znajdowanie poszczególnych informacji było bezproblemowe. 

Jednym z systemów, na jaki można się zdecydować, jest SENT. Może on być stosowany do przesyłania informacji o statusie przewożonego towaru z urządzeń pomiarowych lub czujników w czasie rzeczywistym. Dane te mogą być następnie przesyłane dalej wykorzystywane do monitorowania i zarządzania łańcuchem dostaw, np. do śledzenia lokalizacji towarów i przewoźników, zarządzania trasami transportu, optymalizacji kosztów czy planowania dostaw. Możliwości w tym wypadku jest wiele.

 

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Również W Pobliżu:

Body Camp

Poręba 38

Trzemeśnia

Zobacz

NZOZ Revita

Kolorowe 21

Kraków

Zobacz

Stalgar

Siewna 21C

Kraków

Zobacz