Adwokat - Łódź - Rozwód

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Opis

Tak już bywa w życiu, że nie każdy związek i nie każde małżeństwo jest w stanie przetrwać próbę czasu. Jeżeli rozstaniu towarzyszą ogromne emocje i brak możliwości dojścia do porozumienia, konieczna będzie pomoc adwokata.

W Łodzi działa kancelaria prawna, którą założyła Monika Kitscha-Kwasiborska. Pani adwokat jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Jako asystentka sędziego w Sądzie Rejonowym w Łodzi zdobyła ogromne doświadczenie, które obecnie wykorzystuje w swojej pracy.

Jeżeli potrzebny Ci adwokat w Łodzi prowadzący sprawy typu rozwód, możesz zgłosić się do Pani Moniki. Ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że rozstanie dwojga ludzi zazwyczaj wiąże się z negatywnymi emocjami, dlatego stara się tak poprowadzić sprawę, aby konsekwencje rozwodu były dla klienta tak łagodne, jak to tylko możliwe.

Dodaj komentarz

Użytkownik Kerala napisał:
Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska załatwiła moją palącą sprawę w sposób niezwykle wyważony i profesjonalny. Wysoka jakość świadczonych usług stawia kancelarię na wysokiej pozycji.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4


Również W Pobliżu:

Crazy Cat Studio

Kwiatowa 11

Wilkowice

Zobacz

WTD sp. z o.o.

Walońska 7

Wrocław

Zobacz

Akademia Języka

Braniborska 52

Wrocław

Zobacz