Motocykle z USA

CarrierWise

Opis

Miłośnicy motocykli to zwykle romantycy. Wielu z nich marzy (jawnie lub skrycie) o posiadaniu oryginalnej maszyny, pochodzącej ze Stanów. Motocykle z USA cieszą się bardzo dobrą renomą wśród wszystkich posiadaczy jednośladów. Przemysł motoryzacyjny w Stanach Zjednoczonych należy do tych gałęzi gospodarki tego kraju, które nadają rytm i wyznaczają kierunki rozwoju branży w skali globalnej.

W Polsce działa znakomita firma, specjalizująca się w organizowaniu importu – również motocykli z USA, mianowicie CarrierWise. Wszystkie niezbędne potencjalnym klientom informacje można znaleźć na firmowej witrynie, pod adresem: carrierwise.com.

Oferta, przygotowana przez CarrierWise, to kompleksowe podejście do potrzeb wszystkich tych, którzy chcą sprowadzić auto lub motor ze Stanów Zjednoczonych. Atrakcyjność propozycji podnoszą bardzo korzystne warunki cenowe usług.

Dodaj komentarz

Użytkownik erantasto napisał:
Dzięki tej firmie udało mi się sprowadzić z USA świetną maszynę, o której marzyłem jeszcze będąc dzieckiem. Pewnego pięknego dnia postanowiłem spełnić marzenie ze szczenięcych lat. Teraz jestem easy rider jak się patrzy i z dumą połykam kolejne mile, tfu... kilometry.
Data: 2018-07-31 15:26:26
Ocena: 3

Również W Pobliżu:

Trading For a Living

Hysan Avenue 33

Hong Kong

Zobacz

GutFashion

Friedhofstr 2

Finnentrop

Zobacz

GOLDEN TRADE LTD

RUCKHOLT ROAD 2A

London

Zobacz