Tania wypożyczalnia samochodów dostawczych

APster Wypożyczalnia Samochodów

Opis

W każdej wypożyczalni samochodów nie może zabraknąć samochodów osobowych i rekomendowana wypożyczalnia dobrze o tym wie, ale jej główną specjalnością jest wynajem aut o nieco większym tonażu, to znana w Szczecinie tania wypożyczalnia samochodów dostawczych. Jeśli interesują Cię tego rodzaju auta, to  wejdź na wypozyczalnia.szczecin.pl i zwrócić uwagę na takie modele aut jak Renault Master III i Fiat Ducato.

  1. Pierwszy z wymienionych modeli samochodów ma ładowność ponad 1300 kilogramów, moc silnika tego modelu to 125 koni mechanicznych,  w standardzie jest też klimatyzacja, przesuwne drzwi i dodatkowe uchwyty ułatwiające lepsze załadowanie przewożonego towaru.
  2. Drugi model auta ma trochę mocniejszy silnik i jego ładowność wynosi ok. 1500 kg, jest też wyposażony w komputer pokładowy.

Możliwy jest też wynajem samochodu na godziny – jest to opcja bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla tych, których nie interesuje wynajem, ani krótko-, ani długoterminowy, a potrzebują przewieźć, np. tylko kilka rzeczy w czasie przeprowadzki.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Również W Pobliżu:

Global Machinery

Gdyńska 5

Złocieniec

Zobacz

Meritum Centrum Medyczne

Mikołaja Kopernika 28

Kamień Pomorski

Zobacz

HESTIA Nieruchomości

Podgórna 63

Szczecin

Zobacz